موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 102 از 232 نخستنخست ... 25292100101102103104112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2316

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

آقا من تازه اومدم توی بازی ولی با توجه به این مشکلاتی که همینطور به وجود میاد من فکر میکنم که Erepublik داره با راههای مختلف جلوی اضافه شدن به جمعیت ایران رو میگیره!! حالا چراشو نمیدونم... ولی هر چی که هست اگه توجه کنین مشکلاتی که هست همه توی مسیر دعوت کردن یه شهروند جدید هستش و بقیه جاها باگ نیست... یا حداقل اگه باشه خیلی کم خواهد بود و سریع با گزارش دادن بر طرف میشه ...
    نکته اینجاست که این مشکلات با گزارش مشکل هم برطرف نمیشن دلیلشم اینه که خودشون خواستن که اینطور بشه... چطوری میتونم انقدر قاطع بگم؟
    اونایی که یه کم HTML کار کرده باشن این چیزی رو که الان میخوام بگم رو خوب میفهمن:
    شما اگه Source صفحه مربوط به ارسال دعوتنامه رو باز کنید و بگردید دنبال Textboxی که قراره متن مربوط به آدرسهای ایمیل رو داخلش وارد کنید این قسمت رو پیدا میکنید:
    کد:
     <textarea name="friend_email" id="friend_email" rows="4" readonly="readonly"></textarea>
    همونطوری که میبینید این TextArea در حال حاضر روی فقط خواندنی تنظیم شده ( با Readonly = "Readonly" ) و این یعنی اینکه این عمل به صورت دستی انجام شده... حالا راه دیگه ای که از پایینتر میتونین از اون برای اضافه کردن ایمیل استفاده کنید اینه که یوزر و پسورد جی میل یا ایمیل دیگتون رو اوجا وارد کنید و خود سایت آدرس های ذخیره شده داخل Address Book شما رو استخراج کنه و داخل اون فرم وارد کنه که اون روش هم کار نمیکنه و وقتی login میکنید هیچ آدرس استخراج نمیشه...

حالا اگه بخواین از طریق Referral Link کسی رو دعوت کنین بعد از اینکه نامه تایید هویت واسه شخص مورد نظر ارسال میشه لینکی که قراره کاربر بوسیله اون فعال کنه خودشو آدرسی هستش که جوری جواب میده که انگار اصلا وجود خارجی نداره یعنی این دامین در واقع فقط ثبت شده و اصلا باز شدنی نیست و نبوده... این موضوع رو هم میتونین با یه سرچ ساده توی گوگل بفهمین... توی گوگل آدرس Erepublikmail.com رو سرچ کنید... هیچ نتیجه ای از این آدرس توی گوگل پیدا نمیشه... البته با یه نگاه خوشبینانه میتونیم اینطوری تصور کنیم که مدیران Erep فقط از این آدرس برای فعال سازی استفاده میکنند ولی حداقل کسی باید این آدرس رو بشناسه... !!!

در ضمن تنها ما نیستیم که این مشکل رو داریم و ظاهرا برای چین و روسیه هم این مشکل هست و این آدرس باز نمیشه که توی این آدرس میتونید نمونش رو ببینید... البته من تازه وارد هستم و نمیدونم که آیا قبلا هم با این آدرس فعال سازی انجام میشده یا نه... اما حتی اگر هم میشده همونطوری که توی HTML اینطوری یه فیلد رو میبندن اونجا هم با یه کار ساده میشه این کار رو کرد ...

حالا با این تفاصیر فکر میکنید مشکل از کجاست؟...

2. کاربران زیر از MRAra به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

MaziyarMK (09/07/29)

کسایی که لینک فعال سازی شون خرابه از مترجم گوگل استفاده کنن

agha in dooste ma ham ye davat name vasash befrestind
    [email protected]

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

وحید برای دوست شما هم فرستاده شد

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط atilaa نمایش پست ها
    با توجه به اینکه اگر از طریق دعوتنامه عضو این بازی بشید ادمین 5 گلد دیگر هم به شخص دعوت کننده میده و این 5 گلد به دارایی های ایران اضافه میشه پس اگر عجله نداشتید و می تونید یکی دو ساعت صبر کنید تا یکی براتون دعوتنامه بفرسته در این تاپیک در خواست کنید تا برایتان دعوتنامه فرستاده شود با این کارتان به بازی نیامده قدمی بزرگ در پیشرفت بر خواهید داشت

برای درخواست دعوتنامه کافی هست ایمیل خود را اینجا قرار دهید تا در اسرع وقت یکی از دوستان برایتان ارسال کند
    123455678

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

ممنون

من قبل از این که دعوت نامه در بازی بیاد وارد بازی شدم و برای فعال سازی اکونتم رفتم به ایمیلم و اکونت رو فعال کردم.
    حالا می خوام براتون محتوای اون نامه رو بگذارم :

Registration
    Dear MaziyarMK,
    To confirm that this user account really belongs to you, please click on this URL or copy/paste it to your browser:
    http://www.erepublik.com/en/register...7ecef7fe84341c

اگه توجه کنید میبینید اصلا www.ErepublikMail.com درونش به کار نرفته....

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarmk نمایش پست ها
    من قبل از این که دعوت نامه در بازی بیاد وارد بازی شدم و برای فعال سازی اکونتم رفتم به ایمیلم و اکونت رو فعال کردم.
    حالا می خوام براتون محتوای اون نامه رو بگذارم :

registration
    dear maziyarmk,
    to confirm that this user account really belongs to you, please click on this url or copy/paste it to your browser:
    http://www.erepublik.com/en/register...7ecef7fe84341c

اگه توجه کنید میبینید اصلا www.erepublikmail.com درونش به کار نرفته....
    امیدوارم کامل درست شده باشه.
    سر مین قضیه کلی نفر هنوز تو بازی نیومده از دست رفت.

به یــــــــــــزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجـــــــا این سر انجــــــام بد داشتیم؟

یعنی میخواین بگین که مشکل برطرف شده؟ ولی ظاهرا مازیار داره در مورد نامه ای که خیلی وقت پیش واسش اومده صحبت میکنه...!

بحث اصلی در مورد این موضوع اینجا باز شده... یه سری موارد دیگه هم هست که به اهمیت ندادن Erep و قرض ورزانه بودن برخوردش با ایرانیها بر میگرده نمونش اینه...

پیش فرض دعوت نامه

سلام لطفا برای من دعوت نامه بفرستید[email protected]

دعوت نامه ارسال شد میتونید از این لینک هم استفاده کنید
    http://www.erepublik.com/en/referrer/Hamid+Reza

کلمات کليدي اين موضوع